top of page
IMG_8376.jpg

Kosmetická péče

Jak si představujete perfektní kosmetiku? Precizní práce, relaxace, masáž, u které budete doufat, že nikdy neskončí? Přesně s takovým pocitem uvolnění a pocitem přirozené, vyhlazené a rozjasněné pleti budete odcházet ode mě.

 

Ukážu vám, co právě vaše pleť potřebuje, a „nakopnu“ ji tak, aby se dostala do své nejlepší formy. Vyberte si ošetření – nebo se zastavte a vybereme ho spolu až u mě.

gabriela-ilustrace-portret-03.png

Spojením terapeutické síly vědomého doteku s vlastnostmi nejkvalitnějších rostlinných a éterických olejů má holistická celotělová masáž harmonizační účinky na celé tělo i duši.

Aromaterapeutická masáž vás dokáže zbavit únavy a napětí, předchází některým onemocněním a napomáhá léčení. Pracuje se svalovým systémem, s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Má účinky na lymfatický a oběhový systém a přispívá k odvodu toxických látek z organismu.

 

Ukážu vám, že to tak může být i pro vás. Přijďte a rozmazlujte se.

Holistická aromaterapeutická masáž

IMG_8572.jpg

Božsky relaxační

Kosmetické ošetření

Nejdříve si budeme chvilku povídat o vaší pleti. Popíšu vám, co můžete od ošetření i od značky BABOR očekávat. Pak už o sebe necháte jen pečovat...

 

Pleť vyčistím od zbytků make-upu a ostatních nečistot, upravím obočí a udělám peeling, příp. nanesu zahřívací masku. Pak přejdeme k přístrojovému a hloubkovému čištění pleti. Jakmile ho budeme mít za sebou, nanesu na pleť ampuli s koncentrovanými látkami. Poté pleť zklidním a uvolním luxusní masáží.

 

Ošetření ukončíme maskou a nanesením závěrečného pleťového a očního krému a balzámu na rty.

IMG_8459.jpg
Kosmetika

Ošetření, které dá pleť do pořádku

Skinovage Treatment

90 min.

všechny typy pleti

řeší dlouhodobé problémy

Potřebujete, aby se pleť méně mastila? Aby byla pořádně hydratovaná, vyčištěná a odpočatá? „Něco“ se s pletí děje, jen nevíte co?

Nezáleží, jestli máte normální, smíšenou či suchou pleť. Ale aby pleť, kterou máte, byla v pohodě. Dáme ji spolu do pořádku.

1 600 Kč

Ošetření s vyvažujícím a hydratačním efektem

Skinovage Comfort Cream Treatment

90 min.

všechny typy pleti

řeší dlouhodobé problémy

Skinovage treatment vylepšené o účinek výživné masky smíchané s další dávkou aktivního koncentrátu, pro ještě větší hydrataci a probuzení pleti.
 

Bohatá krémová maska, která se mísí s na míru vybranými aktivními koncentráty poskytuje intenzivní hydrataci a podporuje přirozenou kožní bariéru. Výsledkem je hedvábně hladká a jemná pleť.

1 600 Kč

Rozjasňující vitaminové ošetření

Detox vitamin C Treatment

90 min.

všechny typy pleti

rozjasnění a hloubkový detox

Speciálně sestavené ošetření pro zašedlé dny bez slunce. Doplnění vitaminů, hloubkový peeling, detox a GLOW GLOW GLOW efekt. 

 

Vitamin A, C, E, rakytník, vzácné oleje, kmenové buňky z Alpské růže - hlavní bojovníci za krásnou, hebkou a rozjasněnou pleť. K ošetření lze přidat AHA peeling.
 

1 900 Kč - 2 100 Kč

Ošetření jako detox pleti

Detoxifying Treatment

90 min.

všechny typy pleti

hloubkové čištění pleti

Cítíte, že vaše pleť potřebuje vyčistit od základu a pořádně opečovat? Že i ona potřebuje pořádný detox?

 

Speciální ošetření zaměřené na hloubkové čištění a ochranu pleti je na jaře i podzim pro všechny, pro vás s mastnou a problematickou pletí po celý rok.

1 900 Kč

Nejoblíbenější liftingové ošetření

Doctor Babor Silver Foil Mask Treatment

90 min.

zralá pleť

vyhladí a vypne pleť

Začínáte řešit jemné vrásky? Silver Foil Mask je maska, která dostane látky hlouběji a uzavře povrch pleti, aby neunikaly.

 

Pod ni nanesu kromě liftingového séra i další, která vyživí jednotlivé části pleti zvlášť. Podle toho, co která část potřebuje. Jednoduše dokonalost.

2 100 Kč

Generální úklid pleti s ovocnými kyselinami

Skinovage AHA Treatment

90 min.

unavená a mdlá pleť

sjednocená, hebká, vitální pleť

Seznamte se s AHA kyselinami, které vaší pleť probudí, sjednotí, rozzáří.

Ošetření ovocnými kyselinkami bude štipkat, ale na druhou stranu, bude vaše pleť makat jako nikdy před tím a doslova jí probudíme k životu. 

1 800 Kč

Dvojitý lifting aktivní maskou s mechanickýcm efektem

TheraPRO EGF Treatment

90 min.

povadlá, unavená, nerovnoměrná pleť 

regeneruje, zlepšuje strukturu a pevnost

Trápí vás povadlé kontury, ztráta objemu a nedostatečná regenerace pleti? EGF Treatment mimo okamžitého liftingového efektu stimuluje tvorbu vlastních růstových faktorů a zlepšuje komunikaci a soudržnost mezi dermis a epidermis. Pleť se tak dlouhodobě stává pružnější a pevnější.

 

Celé ošetření provází produkty s EGF a FGF faktory, které pleť stimulují k vlastní regeneraci a tvorbě nových buněk a důležitých vazeb mezi jednotlivými vrstvami pleti.

2 200 Kč

Veganská péče pro mladou pleť

Cleanformance Treatment

75 min.

pleť s potřebou hydratace

okamžitě hydratuje a rozzáří pleť

Je pro vás zdravá a zářivá pleť, bez porušené kožní bariéry stejně důležitá, jako přírodní složení používaných produktů? 

Řada Cleanformance je zaměřená na hydrataci, rozjasnění a správné vyvážení kožního mikrobiomu. Složení je alespoň z 95% přírodního původu, bez obsahu lepku, silikonů, parabenů, minerálních olejů, mikroplastů, syntetických vůní a polyethylenglykolů.

1 500 Kč

Ošetření s okamžitým efektem

Ampoule Effect Treatment

40 min.

všechny typy pleti

okamžitě rozzáří a oživí pleť

Za málo času hodně muziky? Každé ošetření obsahuje 1 hydratační ampuli napumpovanou koncentrovanými látkami. Tady dostanete rovnou 3.

Ošetření tak má okamžitý zkrášlující efekt. V klidu jej stihnete o pauze v práci či před akcí, na kterou se chystáte večer.

1 500 Kč

Intenzivní ošetření,
které regeneruje a uzdravuje

Repair Treatment

90 min.

všechny typy pleti

uzdravuje nedokonalosti pleti

Pro vás, které trápí jizvičky po akné či nedokonalosti po invazivnějších kosmetických kúrách, mám ošetření Repair Treatment.

Regeneruje porušené struktury pleti a působí jako prevence vzniku nových nedokonalostí. Pokud potřebujete cokoli „opravit“, neváhejte.

1 900 Kč

Obnova pleti oblíbenými retinoly

Retinol treatment

90 min.

zralá, unavená nebo smíšená pleť

zjemňuje vrásky, zlepšuje strukturu pokožky

Retinoly - hit posledních let. A své místo na slunci si drží právem. Univerzální pomocník který podporuje obnovu pleti, zlepšuje její strukturu a bojuje proti známkám předčasného stárnutí.

Kombinace stabilních forem retinolů, niacinamidu a vitaminu F účinně bojuje proti hyperpigmentaci a vráskám, zároveň podporuje zdravý kožní mikrobiom a obnovu pleti.  
 

1 950 Kč

Klasické ošetření proti vráskám

Doctor Babor Collagen Booster Treatment

90 min.

zralá pleť

podporuje tvorbu kolagenu

Čerstvě umíchaná maska na obličej a jedna ampule nabitá koncentrovanými látkami navíc. Ošetření zpevní kontury tváře a podpoří tvorbu kolagenu.

Pleti dodáme pevnost a elasticitu. A vy budete odcházet odpočatá a s tváří, které se budete chtít neustále dotýkat.

 

1 900 Kč

Vyrelaxovaná a zdravá pleť

TheraPRO CE Treatment

80 min

stresovaná a hrubá pleť

zdravě vypadající, sjednocená pokožka se stabilizovanou ochrannou bariérou

Měla vaše pleť náročně období nebo byla vystavená rozmarům počasí? Velká porce slunce, zimy, větru, atd.? Dejte ji odpočinout a dát prostor pro regeneraci.

Pečovat. Hojit. Regenerovat. Hydratovat. Na tom všem budeme pracovat při TheraPRO CE treatment s produkty, imitujícími pleťovou bariéru a obsahujícími ceramidy a lipidy podobné těm v naší pleti, aby se pleť mohla opět nadechnout a být jednoduše zdravá. 

2 000 Kč

Hydratační ošetření, 
které probudí unavenou pleť

Algae Peel Off Mask Treatment

90 min.

suchá, stresovaná, unavená pleť, oteklé oči

hydratuje, hydratuje, hydratuje

Stres a únava jdou na pleti vidět na první pohled. Přijďte si odpočinout a dodejte pleti potřebnou hydrataci.

Slupovací maska z mořských řas s chladivým efektem zjemní pokožku a zmírní pocit oteklých a unavených očí. Dopřejte sobě i pleti trochu klidu.

 

2 000 Kč

Co na to klienti, kteří se spokojeně vracejí?

„Gabriela vycítí, co obličej vyžaduje, co potřebuje. Poradila mi, co jsem potřebovala vědět, odpověděla na všechny otázky a byl to úžasný relax. Tu hodinku a půl mi tam bylo moc příjemně. Jsem naprosto spokojená.”                                  

– Jana Lendvaiová

Holistická aromaterapeutická masáž

Holistická aromaterapeutická masáž

Aroma masáž vždy začíná vstupní konzultací, kdy spolu vybereme vhodnou masážní směs vytvořenou na míru pro vaše aktuální potřeby a poté už se necháte jen unášet na obláčku a budete hluboce relaxovat.

Osobně považuji holistickou aromaterapeutickou masáž za jedno z nejkomplexnějších ošetření celého těla. A když říkám celého těla, myslím tím skutečně celé tělo. Namasíruji vás od konečků prstů u nohou a rukou, přes bříško a hrudník, až po vlasovou část hlavy. Používám při tom speciální hmaty a techniky, které respektují nejen fyziologie člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s nejkvalitnějšími rostlinnými a éterickými oleji na našem trhu, které během ošetření používám, tvoří dokonalou masáž, která vám může pomoci: 

- rozpustit stres a starosti běžného dne v hluboké  relaxaci

- harmonizovat psychickou rovnováhu

- rozproudit lymfatický systém a podpořit detoxikaci těla

- zbavit se bolesti a ztuhlosti svalů a kloubů

- zmírnit menstruační bolesti, PMS a migrény

90min masáž + 30 min. konzultace                      1750 Kč

IMG_8635.jpg

Co takhle jako dárek vybrat 

hýčkání a čas pro sebe?

Darujte jej svým nejmilejším k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro radost

gabriela-ilustrace-darek.png

Co lepšího darovat než chvíli hýčkání? Chvíli pro sebe, kdy člověk zapomene na okolní svět.... 

 

Luxusní dárkovou poukázku seženete v našem studiu. Stačí přijít nebo zavolat. 

Jak fungují dárkové poukázky?

  • Platnost každé poukázky je 4 měsíce od data jejího vystavení. Stačí si vybrat termín, objednat se a přijít.

  • Bohužel nepřijímám žádné dárkové poukázky s propadlou dobou platnosti.

  • Objednejte se prosím s předstihem. S ohledem na kapacitu salonu doporučuji objednávku realizovat alespoň měsíc před koncem jejího vypršení. 

  • Poukázka se nedá směnit za peníze ani ji není možné využít na prodej přípravků. Pokud si budete přát ošetření za vyšší cenu, než na jakou je vystavena, můžete jej doplatit. V opačném případě levnějšího ošetření bohužel zbylou částku nelze vrátit. Vždy ale můžeme vymyslet, jak bychom poukázku celou využili.

gabriela-darkovy-poukaz_1920px.jpg
Dárkový poukaz
bottom of page