top of page

Značky, díky kterým se o vás
perfektně postaráme

Pracujeme jen s těmi značkami, kterým sami věříme. Které sami používáme a které bychom s čistým svědomím doporučili svým nejbližším.

 

Pracujeme s kosmetickými produkty BABOR, éterickými a rostlinnými oleji Florihana a Nobilis Tilia a přírodními mýdly ONWA.

gabriela-babor-02_1920px.jpg

90 min.

všechny typy pleti

řeší dlouhodobé problémy

Luxusní německá kosmetika Babor 

 

BABOR je luxusní rodinná kosmetická značka pocházející z Německa. Její produkty jsou schopné ošetřit jakýkoli typ pleti. Vyberou si jak ty nejmladší, tak nejnáročnější klientky. 
 

A co je nejlepší – výsledky jdou vidět. Nemusím vám vysvětlovat, co všechno jednotlivé produkty umí – po pár dnech to uvidíte samy.

I proto o sobě značka BABOR tvrdí, že je expert na řešení všech specifických potřeb pleti. Základem je vývoj a testování, kde využívá medicínské i přírodovědné poznatky, díky tomu produkty neustále přizpůsobuje potřebám dnešní náročné doby.


Ve složení kosmetiky BABOR najdete komplex aktivních látek, přírodní rostlinné výtažky z bylin a květů. Například extrakt z rozmarýnu, ženšenu, kopřivy, řeřichy apod.

Proč BABOR? Jak souvisí péče o pleť s péčí o vaši duši? Poslechněte si podcast s hlavní školitelkou značky BABOR Janou Sirotkovou.

BABOR LOGO.png
gabriela-babor-04_1920px.jpg
gabriela-babor-03_1920px.jpg
Babor

Francouzské oleje a hydroláty Florihana

 

Florihana vznikla v roce 1993 spojením dvou kultur - francouzské a japonské. První část slova Florihana pochází z francouzského přídavného jména "flori", což znamená "z květiny". Druhá část názvu Florihana má svůj původ v japonském slovu "hana"  (は な / 花 / ハ ナ), které označuje květinu. Rozmanitost inspiruje kreativitu a zakladatelé destilérie věří, že sdílí to nejlepší z obou kultur.

Destilérie Florihana vyvinula a zdokonalila vysoce inovativní technologii zvanou „flash détente", která je ojedinělá ve světě aromaterapie a kosmetiky. Umožňuje parovodní destilaci při velmi nízkých teplotách od 40 do 80°C. Těkavé organické sloučeniny jsou destilovány při mnohem nižších teplotách než je bod varu, tím se zabraňuje jejich rozkladu a zachovají se tak vlastnosti molekul velmi podobné těm, které produkují samy rostliny.

Florihana vyrábí hydroláty  z ekologicky pěstovaných či divoce rostoucích rostlin již více než dvacet let. Odborné zkušenosti a vybavení provozovny umožňuje poskytnout zákazníkům záruku dokonalé mikrobiologické čistoty a to díky  sklo nerezovému zařízení sterilní filtrace dimenzované na 0,2 mikronu a metodě balení zahrnující dezinfekci lahví a uzávěrů bio alkoholem. Hlavní výhodou výrobního postupu je, že zamezuje, aby hydrolát přišel do kontaktu s nesterilním povrchem, což by vedlo k jeho znečištění.

Florihana

Ručně vyráběná přírodní designová mýdla ONWA

Tereza Králová jé tvůrkyně jedinečných aromaterapeutických mýdel a pro nás je pocta, že můžeme být jedním ze dvou míst v Praze, kde tyto poklady seženete.

 

V žádném z mýdel ONWA soap nenajdete palmový tuk, za to v nich můžete očekávat po léta testované receptury obsahující pouze rostlinné a éterické oleje, prykyřice a další přírodní složky prospěšné našemu tělu. Z každého kousku můžete cítit jedinečnost. Stejnou, jako jsme jedinečná každá z nás. 

Slovy Terezy "Mám potřebu svým životem, a tedy i svými mýdly, vyjadřovat několik kvalit. Nejzásadnější je touha po poznání, ohleduplnost k sobě a svému (životnímu) prostředí a pak jedna taková zvláštnost. Potřebuju si neustále dokazovat, že všeprostupující cosi může nabývat skutečně nekonečna podob. Když už zažívám tu výsadu, že mohu žít ve světě nekonečných forem, přeju si, aby se věci a okolnosti, které svým životem vytvářím, lidí dotýkaly. Dotýkaly tak, aby je vracely k nim samým a aby pomáhaly vytvářet svět, ve kterém chci žít.

Přeju to sobě a přeju to i Vám."

A my s ní nemůžeme jinak, než-li souhlasit. 

IMG_8140.jpg
ONWA soap
bottom of page